Ilmoittautuneet 2019

Tähän päivitetään ilmoittautuneet joukkueet ja osallistumismaksun suoritukset. Päivitykset eivät tapahdu aivan reaaliajassa, vaan lähinnä sitä mukaan kun ylläpitäjä ehtii tiedot päivitellä.

Täältä voit myös varmistaa, että oman joukkueesi ilmoittautuminen on ok. Maksaneet joukkueet merkitty *

TÄSTÄ osallistumismaksulomake

Päivitetty 18.04.2019 klo 19:00


REINOT / kilpa     TÄYNNÄ! (myös varasijoille kannattaa ehdottomasti ilmoittautua!)

1 Ac Lasinilkat Iisalmi
2 Ac Niilot Suonenjoki
3 AC Perfect Satisfaction Äänekoski-Suolahti
4 Bargain Booze *  
5 FC EPELIT Kuopio
6 Fc KaTo Kangasniemi
7 FC Keskiviikko Suonenjoki
8 FC Voimaveto savo
9

FC Welmut *

Keitele
10 FC Yökastelijat Suonenjoki
11 Hassaninposse Suonenjoki
12 LakiMajakka Varkaus
13 Original96 Suonenjoki
14 Team Keskiolut Kerava
15 The Nothing Suomi
16 TICKMILL Kadrina, Estonia
     
  VARALLA  
1 Tuulelta vastauksen saat -ryhmä  
2    

REINOT / harraste   TÄYNNÄ! (myös varasijoille kannattaa ehdottomasti ilmoittautua!)

1 Armoamibille Suonenjoki
2 Atletico Titinalle Hämeenlinna
3 Basebosse Jyväskylä
4 Beercules United Suomi
5 Bugiiiii Kuopio
6 Daltonit Vesanto, Haapavesi, Oulu
7 Dirri Kuopio
8 FC Eldoreino Kuopio
9 Fc Jalkala Suonenjoki
10 FC Karhunkaatajat Kuopio
11 FC Keskiketterät 10v Mäntsälä
12 FC Löysätnilkat Vantaa
13 Fc Nestehukka Finland
14 Fc Peruselementti Suomi
15 FC Pippeli * Kuopio
16 Fc Polvituet Kotalahti
17 FC Rahtireinot Kuopio
18 FC Warma Woitto Iisalmi
19 Fc Wolwb Vesanto
20 FC Ylikunto Tampere
21 Hankkija Rautalampi
22 Hc Mehtäläiset Pirkkala
23 HCT Tervo, Vesanto, Kuopio, Karttula
24 Horoköllit Vesanto
25 Huuskonen Powerteam Tervo
26 Keisarin Jalokivet Suonenjoki
27 Kendokings Viitasaari
28 KeskikesänJouhi Kuopio
29 KkC Vesanto
30 Kungs United Kuopio
31 KyPäRät Hämeenkyrö
32 Lentävät Potunnostajat Sonkajärvi
33 Liimakoivet Rautalampi
34 Lohkovoittajat Kuopio
35 Marttilantia  
36 Masturboys  
37 MCMLXIX Kerkonkoski
38 Metsolan Maradonat Suonenjoki ja Savo
39 Mäntylän Sepot Mäntylä
40 Persikkapetet Lapinlahti
41 Pojat Vesanto
42 Pokkilaiset Kuopio
43 Raps Rautalampi
44 Rämäpäät Siilinjärvi
45 Suomen vapaamiekkailijat Suomi
46 Team HuH Kuopio
47 Teräsjormat vesanto
48 TissiPosket Karttula
     
  VARALLA  
1 Estonia Viro
2 Team Simot Pieksämäki
3 FC Lällärit Lapinlahti

AINOT

1 Arvaamattomatko Vesanto
2 FC Iron Pond Rautalampi
3 FC Keppihevonen KEITELE
4 FC RKSR Äänekoski
5 OEKEE JÄLÄKIPELI Ympäri suomea
6    
7    
8    


AINOT / hupi

1

FC Absolutely Fabulous

 
2 FC Jumalattaret Kuopio
3 Fc Kaeno-Aenot Vesanto / ympäristökunnat
4

Fc Mamas *

Toivala/Vuorela
5 FC Milkkiss Suonenjoki
6 Fc Minun Pienet Ponit Kuopio
7 Fc Onnettomat Vesanto, Kuopio
8 FC Pientä Hyvettiä * Vesanto
9 FC Pyryharakat Karkkila
10 FC Sutturat * Helsinki
11 FC Tupsut * Suonenjoki
12 FC TYYNET Kuopio
13 Hilimat Vesanto
14 Hirmuset hummauttajat keitele
15 Karhukopla Jyväskylä
16 Keski-IänKriisi Espoo-Karttula
17 LaatuLehmät Tervo, kuopio
18 Lissut * Suomi
19 Narisevat Kurtut * Vesanto
20 PaHe Kuopio
21 Primadonnat Tervo
22 Tyttögängi Jyväskylä
23    
24    

SEKASARJA      TÄYNNÄ! (mutta varasijoille kannattaa ehdottomasti ilmoittautua!)

1 ATM-Klubi Kuopio
2 Fc Dios Kuopio
3 Fc Läiskärit Helsinki/Turku
4 Fc Manut Savo
5 FC Nurmijärven Hurjat Nurmijärvi
6 FC PopSop Sieltä sun täältä
7 Fifty shades of FC RRRR Kuopio
8 Hankkija Rautalampi
9 Harjulan Hurjat Vesanto
10 Huh Mitkä Gimmat Kuopio
11 Konnchester United Konnevesi
12 Kuopion Riento * Kuopio
13 Läikyttäjät Rautalampi
14 Mehtäröllit Keitele ja nuapuripitäjät
15 Melatien Nouseva Voima Viitasaari
16 MuPa Kuopio
17 Mustasurma Jyväskylä
18 PielavesiTeam Pielavesi
19 Pöhinämuhkis ja yllätyspirkot Kuopio
20 Pölijät Viitasaari
21 TEAM LIHIKSET Suonenjoki
22 Tiikerit Varkaus
23 Utin Rumat Miehet Utti
24 Ämpärit Viitasaari
     
  VARALLA  
1 HSV-piippari sieltä sun tiält
2 FC Puupäät Kymönkoski

LASTEN SARJAT

2002-2004 / pojat

1 Pallokoirat Kuopio
2 Team Nilkkaralli Suonenjoki
3    
4    


2002-2004 / tytöt

 

2005-2007 syntyneet

1 Kuopion Tunarit Kuopio
2 Fc Tuliset Siilinjärvi
3 Sukika E2 07 Suonenjoki
4 Fc Päälliköt Vesanto
5 FC Pienet sipuliperunat Vesanto


2008-2010 syntyneet

1 FC Vilimaus Vesanto
2 KONNchester United JR

Konnevesi/Muurame

3 Sukika E2 08 Suonenjoki
4 SuKiKa ringette D-juniorit

Suonenjoki/Kerkonkoski